Moritz & Moritz
- Zoradené od:
- Top
- najnovšie
- najlacnejšie
- najdrahšie
Celkom 23 ponúk
- 1/1
-42 %
Moritz & Moritz sada 4 stohovateľných údenín - dózy na…
Doporučené použití produktu: Máslo. Speciální funkce: Vhodné do myčky. Tvar nádoby: tmavá. Typ uzávěru: Rackové křídlo. Lze mýt v myčce: Ano. Bez obsahu: Bez…
Posledný kus na sklade
-39 %
0dielna sada riadu na sushi Moritz & Moritz
Materiál: porcelán Obdélníkový tvar 2 ks - Přesný počet ověřte ve stavu zboží.
Posledný kus na sklade
-45 %
Sklenená fľaša na vodu Moritz & Moritz 1000ml zelená -…
Rozměry výrobku: 8 x 8 x 30 cm; 580 gramů. Hmotnost výrobku: 580 gramů. Specifické použití: Voda. Pokyny pro péči: Skleněná láhev je vhodná do myčky nádobí;…
Posledný kus na sklade
-49 %
Moritz & Moritz rozšiřitelná obdélníková pečicí forma z…
Rozměry produktu: 29 x 20 x 6 cm; 450 gramů Hmotnost produktu: 450 gramů Speciální oblasti použití: pečení, vaření. Vhodné do myčky: Ano. Potřebná montáž: Ne.…
3 kusy na sklade
-72 %
Sklenená fľaša na vodu Moritz & Moritz 500ml - Vhodná pre…
Značka: Moritz & Moritz. Materiál: Borosilikátové sklo, nerezová ocel, polyester, polypropylen. Typ lahve: Láhev na vodu. Barva: Vícebarevná. Zvláštnosti:…
> 5 kusov na sklade
-40 %
Súprava servírovacích misiek Moritz & Moritz
11dílná servírovací sada od Moritz & Moritz se skládá z 5 keramických svačinových misek s praktickým bambusovým podnosem, vč. 4 servírovací lžíce a 1…
Posledný kus na sklade
-51 %
Veľké servírovacie misky Moritz & Moritz BLOSSOM - 2x…
Barva: Růžová, Fialová, Zelená. Materiál: Porcelán. Značka: Moritz & Moritz. Vzor: Květinový. Název kolekce: BLOSSOM. Název kolekce: BLOSSOM. Typ příležitosti:…
Posledný kus na sklade
-54 %
Moritz & Moritz Biela kovová misa na ovocie 25 cm - Moderný…
Materiál misky: Kov. Množství: 1. Značka: Moritz & Moritz. Barva: Bílá. Styl: Mísa na ovoce. Počet kusů: 1. Specifické použití pro produkt: Ovoce. Součástí…
Posledný kus na sklade
-56 %
Súprava 6 kávových hrnčekov Moritz & Moritz BASIC
Rozměry výrobku: 12 x 12 x 10 cm; 2,3 kilogramu. Hmotnost výrobku: 2,3 kilogramu. Speciální použití: Káva. Povrchová úprava: Hladká. Pokyny pro péči: Vhodné do…
Posledné 2 kusy na sklade
-47 %
Pokrievka Moritz & Moritz priemer 30 cm
Průměr [cm]: 30 Materiál: sklo, nerez Odvzdušňovací otvor
Posledný kus na sklade
-55 %
Sklenená fľaša na vodu Moritz & Moritz 500 ml - Vhodná pre…
Značka: Moritz & Moritz. Materiál: Borosilikátové sklo. Typ lahve: Skleněná láhev. Barva: Šedá. Objem: 500 mililitrů. Název modelu: Skleněná láhev na pití 500…
Posledný kus na sklade
-58 %
Súprava misiek Moritz & Moritz na ovocie
Materiál: kov Počet ks v sadě: 2 Průměr [cm]: 30.5 Výška [cm]: 30 2 patra barva černá
Posledný kus na sklade
-40 %
Súprava misiek Moritz & Moritz, 6 ks
6 ks – Přesné množství ověřte ve stavu zboží Materiál: kamenina Počet ks v sadě: 6 Průměr [cm]: 15 Výška [cm]: 7 Barva: modrá, šedá
Posledný kus na sklade
-45 %
Magnetický blok na nože Moritz & Moritz
Název značky: Moritz & Moritz Výrobce: ILP GmbH Barva: černá Materiál: nerezová ocel Vlastnosti: ušlechtilý design, silná magnetická síla Rozměry:…
Posledný kus na sklade
-64 %
Etažér Moritz & Moritz biely
Materiál: kov Průměr [cm]: 30 a 25 Výška [cm]: 30 Barva: bílá Tvar: kulatý
Posledné 2 kusy na sklade
-57 %
Sklenená pokrievka Moritz & Moritz
Průměr [cm]: 24 Materiál: sklo Typ: univerzální
Posledný kus na sklade
-66 %
11. dielna sada odmeriek Moritz & Moritz 3610
Barva: vícebarevné Materiál: plast Rozměry (cm): 18 x 9,5 Funkce: stohovatelné Objem (ml): od 1,25 do 240 11 ks – Přesné množství ověřte ve stavu…
Posledný kus na sklade
-46 %
Súprava tanierov Moritz & Moritz pre dezert
Materiál: keramika Druh: set 6 talířů Průměr [cm]: 20
Posledné 2 kusy na sklade
-51 %
6 ks tanierov na večeru Moritz & Moritz 2209
Materiál: sklo Druh: set talířů Průměr [cm]: 27
Posledný kus na sklade
-71 %
Súprava misiek Moritz & Moritz, 3799 9 ks
Materiál: keramika Počet ks v sadě: 9 Model: 3799 Značka: Moritz & Moritz Rozměry misek: 11 x 3,5 cm, 8 x 5 cm, 7 x 4 cm, 7 x 3,2 cm V balení: 4x…
Posledný kus na sklade
-54 %
Servírovacia sada Moritz & Moritz 2245, 2 ks
Materiál: porcelán Délka [cm]: 11 Šířka [cm]: 28 2 ks – Přesné množství ověřte ve stavu zboží 10 dílů Pro 2 osoby
Posledný kus na sklade
-57 %
Sada 5 bielych misiek na dip Moritz & Moritz s drevenou…
Rozměry výrobku: 26,5 x 26,5 x 7 cm; 1,4 kilogramu. Hmotnost výrobku: 1400 gramů. Speciální použití: Namáčení. Povrchová úprava: Hladká. Pokyny pro péči:…
Posledný kus na sklade
-77 %
Kovová vianočná forma na sušienky Moritz & Moritz, sada 5…
Hmotnost položky: 1,41 kilogramu. Pokyny pro péči o výrobek: Pouze ruční mytí. Počet kusů: 5. Vhodné do mikrovlnné trouby: Ne. Tvar: Krabice s víkem. Výrobce:…
Posledný kus na sklade