Trio Leuchten
  • Zoradené od:
  • Top
  • najnovšie
  • najlacnejšie
  • najdrahšie
Celkom 110 ponúk
First minute
Čistím sklad
Závesné svietidlo Trio Lighting Agudo 319400141, kovové,…
od € 2,49€ 18,99
-87 %

Závesné svietidlo Trio Lighting Agudo 319400141, kovové,…

(5×)
Rozměry výrobku: 12 x 12 x 150 cm; 485 gramů. Specifické použití: Domácnost. Materiál: Kov. Certifikace: CE. Nutná montáž: Ne. Nutné baterie: Ne. Součástí…
5 kusů na sklade
Skoro za polovic
Stropné LED svietidlo Trio Lighting Akita 647110131, kov,…
€ 44,19€ 87,99
-50 %

Stropné LED svietidlo Trio Lighting Akita 647110131, kov,…

(10×)
Rozměry výrobku: 48 x 48 x 5,5 cm; 3,4 kilogramu. Hmotnost výrobku: 3,4 kilogramu. Specifické použití: Generické interiéry. Povrchová úprava: Matná. Nutná…
Posledný kus na sklade
First minute
Nástenná lampa Trio Lighting Nilam 212879236, prírodné…
€ 22,49€ 54,99
-59 %

Nástenná lampa Trio Lighting Nilam 212879236, prírodné…

(5×)
Značka: Trio Lighting. Barva: Bílá. Materiál: Dřevo. Styl: Rustikální. Tvar světelného zdroje: Nástěnný. Typ místnosti: Vnitřní. Použití: Domácnost.…
Posledný kus na sklade
O tretinu lacnejšie
Stolová lampa Trio Leuchten 527590107
€ 29,99€ 44,99
-33 %

Stolová lampa Trio Leuchten 527590107

(12×)
Druh lampy: stolní Materiál: kov, sklo Maximální výška [cm]: 39 Teplé bílé světlo s 3000 kelviny a 450 lumenů
Posledný kus na sklade
First minute
Vonkajšie svietidlo Trio Leuchten 228460242
€ 19,99€ 38,99
-49 %

Vonkajšie svietidlo Trio Leuchten 228460242

(11×)
Druh svítidla: venkovní Světelný tok: 260 Hloubka [cm]: 6.5 Model: 228460242 Patice: LED Počet balení (dle výrobce): 1 Šířka [cm]: 9 Výkon [W]: 3…
Posledný kus na sklade
First minute
Bodové svietidlo Trio Leuchten Marley 812400331, matne…
€ 14,99€ 36,49
-59 %

Bodové svietidlo Trio Leuchten Marley 812400331, matne…

(3×)
Značka: Trio Lighting. Barva: Matná bílá. Materiál: Kov. Styl: Bodové světlo se 3 světly. Tvar žárovky: Bodové světlo. Typ místnosti: Kuchyně. Použití: Pro…
Posledný kus na sklade
First minute
Vonkajšie osvetlenie Trio Leuchten 204269242b
€ 12,89€ 24,99
-49 %

Vonkajšie osvetlenie Trio Leuchten 204269242b

(6×)
Výška [cm]: 15 Barva: odstín šedé Patice: GU10 Materiál: hliník
Posledný kus na sklade
Výpredaj
Lampa Trio Leuchten 412400132
od € 17,09€ 47,79
-64 %

Lampa Trio Leuchten 412400132

(12×)
Druh lampy: stojací Materiál: kov Maximální výška [cm]: 151 Patice: GU10 Stmívatelné: Ano
3 kusy na sklade
€ 33,29€ 58,79
-43 %

Stropné svietidlo Trio Leuchten 873110331

Druh svítidla: stropní Hloubka [cm]: 16 Materiál: kov, plast Model: 873110331 Patice: LED Stmívatelné: Ne Šířka [cm]: 45 Výkon [W]: 18 Výška…
Posledný kus na sklade
First minute
Stolová lampa Trio Leuchten 529690107
€ 20,79€ 42,49
-51 %

Stolová lampa Trio Leuchten 529690107

(17×)
Druh lampy: stolní Materiál: kov, sklo Typ: LED
Posledný kus na sklade
€ 31,29€ 67,19
-54 %

Stropné svietidlo Trio Leuchten 880400406

(6×)
Druh svítidla: stropní Světelný tok: 400 Materiál: kov Model: 880400406 Patice: GU10 Stmívatelné: Ne Šířka [cm]: 52 Výkon [W]: 5 Výška [cm]:…
Posledný kus na sklade
O tretinu lacnejšie
Podlahové svetlá Trio Leuchten 273370307
€ 25,79€ 40,99
-37 %

Podlahové svetlá Trio Leuchten 273370307

(7×)
Barevná teplota: 3000 Druh svítidla: podhledové Světelný tok: 200 Hloubka [cm]: 4.3 Materiál: kov Model: 273370307 Stmívatelné: Ano Šířka [cm]:…
Posledný kus na sklade
€ 8,29€ 20,49
-59 %

Trio Leuchten nástenné svietidlo Marley 212400232, kov…

(8×)
Rozměry produktu: 8 x 6 x 18 cm; 390 gramů. Speciální použití: Kuchyň. Povrchová úprava: Matná černá, kov. Nutná montáž: Ano. Množství: 1. Potřebné baterie:…
Posledný kus na sklade
First minute
Trio Leuchten 656511806 Cesar A, LED stropné svietidlo,…
€ 14,59€ 29,69
-51 %

Trio Leuchten 656511806 Cesar A, LED stropné svietidlo,…

(8×)
Značka: Trio Lighting. Barva: Chrom. Materiál: Akryl, Kov. Styl: Moderní. Tvar světelného zdroje: Stropní. Typ místnosti: Koupelna. Oblast použití: Stropní.…
Posledný kus na sklade
First minute
Závesné svietidlo Trio Lighting Agudo 319400144, béžový…
od € 7,09€ 18,19
-61 %

Závesné svietidlo Trio Lighting Agudo 319400144, béžový…

(6×)
Značka: Trio Lighting. Barva: Béžová. Materiál: Kov. Styl: Závěsné svítidlo s jedním světlem. Tvar žárovky: Závěsná. Typ místnosti: Vnitřní. Použití: Domácí.…
Posledné 2 kusy na sklade
First minute
Čistím sklad
Trio Leuchten Zazou - Nástenné svietidlo, farba: Sadra…
od € 5,79€ 21,99
-74 %

Trio Leuchten Zazou - Nástenné svietidlo, farba: Sadra…

(6×)
Značka: Trio Leuchten. Rozměry výrobku: 7 x 7,5 x 16,5 cm; 860 gramů. Číslo modelu: 201100201. Výrobce: Trio Leuchten. Číslo položky: 635325. Třída ochrany:…
4 kusy na sklade
Skoro za polovic
Závesné svietidlo Trio Leuchten 312400401
€ 28,79€ 53,99
-47 %

Závesné svietidlo Trio Leuchten 312400401

(9×)
Druh svítidla: stropní Stmívatelné: Ne Hloubka [cm]: 9 Model: 312400401 Patice: GU10 Počet balení (dle výrobce): 1 Šířka [cm]: 75 Výkon [W]: 35…
Posledný kus na sklade
First minute
Vstavané LED svietidlo Trio Leuchten Aura 652410132, plast…
od € 3,79€ 19,69
-81 %

Vstavané LED svietidlo Trio Leuchten Aura 652410132, plast…

(8×)
Rozměry výrobku: 14,8 x 14,8 x 3,8 cm; 285 gramů. Speciální použití: Domácnost. Typ povrchové úpravy: Matná. Nutná montáž: Ne. Nutné baterie: Ne. Součásti…
3 kusy na sklade
First minute
Vonkajšie LED osvetľ. Trio Leuchten 522260142
€ 14,99€ 40,69
-63 %

Vonkajšie LED osvetľ. Trio Leuchten 522260142

(8×)
Druh svítidla: venkovní Hloubka [cm]: 12 Šířka [cm]: 12 Typ závitu/patice: LED Výška [cm]: 30 Materiál: kov, plast Barva: antracit Závit: e27…
Posledný kus na sklade
First minute
Trio Lighting Giada 283400106 Kúpeľňové zrkadlové svetlo,…
€ 4,59€ 11,69
-61 %

Trio Lighting Giada 283400106 Kúpeľňové zrkadlové svetlo,…

(5×)
Značka: Trio Lighting. Barva: Chrom. Materiál: Kov. Styl: Moderní. Tvar světelného zdroje: Nástěnný. Typ místnosti: Kuchyň. Použití: Domácnost.…
Posledný kus na sklade
€ 14,99€ 31,99
-53 %

Nástenné osvetlenie Trio Leuchten 279770104

(19×)
Druh svítidla: nástěnné Stmívatelné: Ne Hloubka [cm]: 18 Počet balení (dle výrobce): 1 Podporovaný standard: 1 Šířka [cm]: 35 Výkon [W]: 4 Výška…
Posledný kus na sklade
O tretinu lacnejšie
Stolová lampička Trio Leuchten 579790104
od € 18,29€ 29,99
-39 %

Stolová lampička Trio Leuchten 579790104

(13×)
Barevná teplota: 3000 Druh svítidla: stolní Světelný tok: 400 Materiál: kov Model: 579790104 Výkon [W]: 4 Barva: mosaz
Posledné 2 kusy na sklade
First minute
Stolová lampa Trio Leuchten 1
od € 11,29€ 32,19
-65 %

Stolová lampa Trio Leuchten 1

(20×)
Druh lampy: stojací Materiál: kov Maximální výška [cm]: 21 Patice: LED Stmívatelné: Ne
3 kusy na sklade
First minute
Nástenné LED svietidlo Trio Leuchten Chiros 224110179, kov…
od € 16,29€ 35,39
-54 %

Nástenné LED svietidlo Trio Leuchten Chiros 224110179, kov…

(11×)
Značka: Trio Lighting. Barva: Zlatá. Materiál: Kov. Styl: Nástěnné svítidlo. Tvar žárovky: Nástěnné. Typ místnosti: Obývací pokoj. Použití: Domácnost.…
Posledné 2 kusy na sklade
First minute
Závesné svetlo Trio Leuchten Marley
€ 5,39€ 15,19
-65 %

Závesné svetlo Trio Leuchten Marley

(9×)
Druh svítidla: stropní Hloubka [cm]: 6 Materiál: kov, plast Model: Marley 312400101 Patice: GU10 Podporovaný standard: Žádný Stmívatelné: Ne…
Posledný kus na sklade
First minute
Bodové svietidlo Trio Lighting Angelo 880400132, kov,…
€ 6,69€ 17,39
-62 %

Bodové svietidlo Trio Lighting Angelo 880400132, kov,…

(6×)
Značka: Trio Lighting. Barva: Matná černá. Materiál: Kov. Styl: Bodové svítidlo s jedním světlem. Tvar žárovky: Bodové. Typ místnosti: Koupelna. Použití:…
Posledný kus na sklade
First minute
Všetko za € 4
Žiarovka Trio Lighting sklenená E27, 4 W, hnedá, výška 13,5…
od € 3,79€ 10,49
-65 %

Žiarovka Trio Lighting sklenená E27, 4 W, hnedá, výška 13,5…

(4×)
Rozměry výrobku: 9,5 x 9,5 x 13,5 cm; 95 gramů. Specifické použití: ložnice. Množství: 1. Potřebné baterie: Ne. Součástí balení: Žárovka. Číslo modelu:…
Posledné 2 kusy na sklade
Skoro za polovic
Vonkajší žiarič Trio Leuchten 800260142
€ 12,49€ 22,99
-46 %

Vonkajší žiarič Trio Leuchten 800260142

(6×)
Barva: černá Druh svítidla: venkovní Světelný tok: 18928 Materiál: hliník Model: 800260142 Patice: GU10 Napětí: 230 V Rozměr: 9,2D x 9,2Š x 11,5V…
Posledný kus na sklade
Skoro za polovic
Stolová lampa Trio Leuchten 514110130
€ 19,19€ 36,09
-47 %

Stolová lampa Trio Leuchten 514110130

(5×)
Druh lampy: stolní Materiál: dřevo Maximální výška [cm]: 16 Patice: E14 Stmívatelné: Ne
Posledný kus na sklade
First minute
Všetko za € 4
Trio-Leuchten 5027011-17 Stolová lampa 1xE27 max. 60W V:…
€ 4€ 12,29
-66 %

Trio-Leuchten 5027011-17 Stolová lampa 1xE27 max. 60W V:…

(16×)
Typ povrchu: Matný. Materiál základny: Kov. Patice žárovky: E27. Rozměry výrobku: 20H x 13Š x 32V cm. Délka kabelu: 30 centimetrů. Objímka žárovky: E27. Typ…
Posledný kus na sklade
€ 37,49€ 81,49
-54 %

Vonkajšie osvetlenie Trio Leuchten 677860142

(4×)
Barevná teplota: 2300-4000 Druh svítidla: venkovní Světelný tok: 1550 Materiál: hliník, akryl Model: 677860142 Šířka [cm]: 30 Výkon [W]: 14 Výška…
Posledný kus na sklade
First minute
Kúpeľňové zrkadlové svetlo Trio Lighting Giada 283400132,…
€ 4,99€ 15,89
-69 %

Kúpeľňové zrkadlové svetlo Trio Lighting Giada 283400132,…

(5×)
Značka: Trio Lighting. Barva: Matná černá. Materiál: Kov. Styl: Klasický. Tvar žárovky: Nástěnná. Typ místnosti: Koupelna. Použití: Žárovka. Vnitřní/venkovní…
Posledný kus na sklade
€ 61,29€ 129,99
-53 %

Stojacia lampa Trio Leuchten 400400132

(10×)
Druh lampy: stojací Materiál: kov Maximální výška [cm]: 160 Patice: E27
Posledný kus na sklade
Výpredaj
Stolová lampa Trio Leuchten Nola
€ 14,59€ 36,99
-61 %

Stolová lampa Trio Leuchten Nola

(9×)
Druh lampy: stolní Materiál: kov Maximální výška [cm]: 45 Patice: E27 Barva: bílá
Posledný kus na sklade
€ 10,79€ 24,09
-55 %

Stolová lampa Trio Leuchten, biela

(4×)
Druh lampy: stolní Materiál: kov Maximální výška [cm]: 35 Patice: GU10 Barva: bílá
Posledný kus na sklade
€ 24,19€ 59,79
-60 %

Kúpeľňové svietidlo Trio Leuchten

(8×)
Druh lampy: na stěnu Materiál: plast Délka: 79 cm Patice: LED Výkon: 16 W
Posledný kus na sklade
First minute
Čistím sklad
+1
Stolová lampička Trio Leuchten 592300107
od € 17,89€ 62,29
-71 %

Stolová lampička Trio Leuchten 592300107

(7×)
Druh lampy: stolní Materiál: kov Maximální výška [cm]: 39 Patice: E27 Stmívatelné: Ne Model: 592300107
3 kusy na sklade
€ 18,79€ 33,99
-45 %

Nástenné svietidlo Trio Leuchten ‎279770132

(3×)
Barevná teplota: 3000 Druh svítidla: nástěnné Světelný tok: 400 Hloubka [cm]: 18 Materiál: kov Model: ‎279770132 Stmívatelné: Ano Šířka [cm]: 35…
Posledný kus na sklade
Skoro za polovic
Nástenné svietidlo Trio Leuchten 222260142
od € 17,09€ 32,99
-48 %

Nástenné svietidlo Trio Leuchten 222260142

(5×)
Model: 222260142  Druh svítidla: nástěnné Materiál: kov, plast Barva: černá Výkon [W]: 28
Posledné 2 kusy na sklade
Výpredaj
Stolová lampa Trio Leuchten 579790108
od € 15,39€ 38,99
-61 %

Stolová lampa Trio Leuchten 579790108

(18×)
Druh svítidla: stolní Šířka [cm]: 18 Typ závitu/patice: LED Výška [cm]: 42 Materiál: kov Trio světla LED TOUCH stolní lampa CURTIS, Materiál:…
Posledné 2 kusy na sklade
First minute
LED nástenné svetlo Trio Leuchten 225172942
€ 17,09€ 40,39
-58 %

LED nástenné svetlo Trio Leuchten 225172942

(10×)
Druh svítidla: nástěnné Stmívatelné: ne Barevná teplota: 3000 K Světelný tok: 2 x 600 lm Hloubka [cm]: 4.5 Model: 225172942 Patice: LED Počet…
Posledný kus na sklade
First minute
Stropné svietidlo Trio Leuchten Marlen
€ 11,69€ 26,99
-57 %

Stropné svietidlo Trio Leuchten Marlen

(4×)
Barva: mosazná Druh svítidla: stropní Materiál: kov Model: 802400204 Patice: doporučená žárovka 2x GU10 max. 35 W Stmívatelné: Ne Šířka [cm]: 9…
Posledný kus na sklade
First minute
Nástenné svietidlo Trio Leuchten 283600406
€ 10,79€ 31,49
-66 %

Nástenné svietidlo Trio Leuchten 283600406

(4×)
Druh svítidla: nástěnné Materiál: kov Model: 283600406 Patice: E27 Šířka [cm]: 55 Výkon [W]: 10 Výška [cm]: 6
Posledný kus na sklade
Výpredaj
Svietidlo Trio Leuchten Rondo 622610532
€ 39,99€ 110,89
-64 %

Svietidlo Trio Leuchten Rondo 622610532

(2×)
Barevná teplota: 3000 Druh svítidla: stropní Světelný tok: 5800 Hloubka [cm]: 55 Materiál: kov Model: Rondo 622610532 Patice: bez patice…
Posledný kus na sklade
First minute
Závesné svietidlo Trio Lighting Lumina 317000632, matný…
€ 43,29€ 133,59
-68 %

Závesné svietidlo Trio Lighting Lumina 317000632, matný…

(6×)
Rozměry výrobku: 93,8 x 34,5 x 150 cm; 5,1 kilogramu. Hmotnost výrobku: 5,1 kilogramu. Specifické použití: Domácnost. Povrchová úprava: Matná. Nutná montáž:…
Posledný kus na sklade
Skoro za polovic
Stolová lampa Trio Leuchten Karuni 563300130, matný čierny…
€ 32,09€ 59,99
-47 %

Stolová lampa Trio Leuchten Karuni 563300130, matný čierny…

(6×)
Rozměry výrobku: 12 x 12 x 40 cm; 1,35 kilogramu. Hmotnost výrobku: 1,35 kilogramu. Povrchová úprava: Matná. Potřebné baterie: Ne. Součástí balení: Návod k…
Posledný kus na sklade
First minute
Stropné LED svietidlo Trio Leuchten Irvine 620010407, kov,…
€ 29,99€ 99,99
-70 %

Stropné LED svietidlo Trio Leuchten Irvine 620010407, kov,…

(15×)
Rozměry výrobku: 42 x 105 x 6 cm; 1,38 kilogramu. Hmotnost výrobku: 1,38 kilogramu. Specifické oblasti použití: Stropní. Povrchová úprava: Matná. Nutná montáž:…
Posledný kus na sklade
€ 12,49€ 28,49
-56 %

Nástenné svietidlo Trio Leuchten 284470132

(1×)
Druh svítidla: nástěnné Materiál: kov, plast Patice: E27 Výkon [W]: 10
Posledný kus na sklade
OdKarla.sk

Trio Leuchten bazar, str. 2

Této sekci říkám zjednodušeně Trio Leuchten bazar, protože na této stránce naleznete kompletní nabídku bazarových produktů značky Trio Leuchten.
Nenašli zboží, které jste hledali?
Nebuďte smutní a nevěšte hlavu. Pamatujte, že denně přidávám okolo 500 - 1.000 nový položek a nejen proto se vyplatí moji nabídku pravidelně sledovat. Pokud chcete být v obraze a prohlédnout si veškeré zboží (bez ohledu na značku Trio Leuchten), které jsem právě přidal do své nabídky, mrkněte do sekce "Nově v nabídce". Odkaz na "Nově v nabídce" naleznete vždy na hlavní stránce mého online bazaru, hledejte červené tlačítko „Zobrazit vše“.